Miesięczne archiwum: Luty 2017

Czy na prawdę nikt tego nie widział. Czy wszyscy wszystko mają w d. . Gonią za czymś. Gonią, gonią, biegną. Nikt nie zwolnił. Pędem mijały auta moje zostawione na środku drogi. Może i jestem pie…eta. Artefaktu w panoramie nie dało się nie dostrzec, kruki(spłoszyłam, przeszkodziłam, wtargnęłam:/) rozszarpywały truchło jelenia, naście metrów dalej leżał szkielet, gdzieś na tle lasów i pól biegały 2 osobniki grzebiąc w śniegu w poszukiwaniu jedzenia, zupełnie jakby nic się nie działo. Pacior nieco przerażona pobiegła za mną. W jej wieku miałam wpojone, że kruk przynosi śmierć, w jej wieku nie zrobiła bym kroku do przodu. Teraz nie odpuszczam takim zjawiskom.


Wrzucam jeszcze mieczyk bez rękojeści. 35 min. Do poprawek, na próby wystarczy;) Wzór do rękojeści mam z maczety oryginalnej, tam na nity jest mocowanie, w drewnie jeszcze nie rzeźbiłam—->wyzwanie:D Tylko symbolicznie historycy chyba się nie czepią:)

Ja po prośbie dziś, bo jest tu kilku regionalnych zaglądaczy. Obdzwoniłam i pisałam bezskutecznie i… lokalne muzea, i stowarzyszenia pasjonatów historii nie posiadają w swoich zbiorach. Kręcimy film, już raczej do scenografii wszystko ogarnięte, a co nieogarnięte podkładane będzie komputerowo, potrzebujemy tylko dwie szable, ewentualnie szpady. Ktoś?… Coś?… (proszę o maila jakby komuś kurzyły się na ścianie i zechciałby pożyczyć na szczytne przedsięwzięcie, oddamy nienaruszone:) kontakt na maila:
anetagramatykaformy@gmail.com lub mariusz.dragan@gmail.com
I jeszcze kamionkowe kufle ot jak do grzańca, im mniej fajansowe tym lepiej 😉 ewentualne aluminium cyna mosiądz nie wzgardzimy naturalnie.
ps. 11 lutego zapraszamy jak co roku w podziemia:
Koncert