Konsekwentnie

Wybory 08.02 z jedną kandydaturą na sołtysa i 4 radnych, właściwie mamy komplet:) Byle drużyna była zgrana bo mamy dużo do zrobienia, a wiadomo bywa, że nie każdemu chce się ruszyć palcem. EDYCJA: Były 4 jest 6, jaka miła niespodzianka, więc ludziom zależy na zmianach:)) motywujące.
Ludzie boją się zmian, to właśnie jest największy problem, wygrzebanie ich z marazmu wbrew pozorom nie jest takie łatwe, ale myślę że warto próbować. Jutro mamy spotkanie dotyczące procedury i zasad rozliczania inicjatyw realizowanych w ramach zadania publicznego.
Odrabiałam wczoraj lekcje z zagospodarowania, omal nie zgubiłam podwozia. Nasza strona straszy jak straszyła, nie ma co pokazywać, tylko bardziej łyso się zrobiło. W połowie mostu dostałam przyspieszenia, jak tylko dostrzegłam coś siwego między drzewami, leciałam jak głupia żeby przypadkiem chodnik mi nie uciekł:) a więc od Karłowic można było:) jakoś tak cieplej na sercu się zrobiło. Ostatni raz coś mnie tak ruszyło jak dowiedziałam się, że pstrąg jest sztandarowym produktem naszej gminy:)));)

jjj

jjjj

j