A w tle Wszystkie odloty Cheyenne’a

Gdy niektórzy robią karierę w teatrze, inni zasuwają łopatą i czym tylko mogą to tu, to tam i siam też się zdarza. Nieee, nie zamieniłabym tego na plażę:)(no na góry ewentualnie). Równoważenie zasiedziałych za biurkiem flaków mięśniowych idzie całkiem nieźle, nawet dłonie zrzuciły skórę dwukrotnie.

Jeśli chodzi o stodołę, zamieszkało tam jakieś nieboże stworzenie i straszyło gdy bawiłam się szlamem. Stodoła ostatni raz pełnić będzie pierwotną funkcję i z tej okazji zapyziały uroczo jej oczyska (już na zimę). Nie znalazłam jeszcze 4 pokrywki na studzienkę, muszę jeszcze pomalować, recyklingowe prowizorki do czasu budowy (tylko nie nabijać mi się).

Co by tu jeszcze…, aaa, tak. Ktoś chętny?, najlepiej osoba ( lub rodzina) która nie myśli stereotypowo, nie zaśmieci tego pięknego widoku katalogowcem, nie zagniecie walorów tej części wsi która jeszcze nie jest skażona całym gównem wielospadodachów i innych gargamelowatych. Osoby która doceni usytuowanie. Działka jest na sprzedaż, 13 arów, 1/15 całości traktowanej z oddechem przestrzennym, i jako pierwsza z tej części przedłuża pierwotne zagospodarowanie wsi, a na tyle ważna że otwiera nową gałąź. Nie moje 🙁 (oj jakby było moje zrobiłabym kasting), kontakt ewent. podam w mailu, ewent. bo chętnie!:)) poznam preferencje estetyczne. Też nie w drugą stronę, żadnych ekscentrycznych dziwadeł (choć bywają urokliwe), bo działka nie jest odludna, współbracia to ceglane dwuspadowe laleczki, jestem gorsza od konserwatora zabytków…, a tak, nie mnie tu decydować://

Dostałam dotację w pełnej puli, prawie- warunkowo. Muszę ukończyć kurs w ciągu miesiąca, który też mi przyznano:)) Zaczynam 4 września. Trzymajcie kciuki bo egzamin będę mieć tuż przed październikiem. Jaki kurs? Na tiga.

b1

b2

b4

b7

b17

b8

b9

b10

b11

b12

b13

b14

b15

b16