Miesięczne archiwum: Listopad 2012

Rozszarpię złodziei!

Łby pourywam jeśli się dowiem kto! Złodzieje! Szmaty! Zalało mi stodołę! Pier…e gnoje! Za głupią pompkę tyle szkody narobić…

Ktoś ukradł pompkę głębinową, która odprowadzała nadmiar wody spod stodoły. Ku przestrodze nie popuszczę, ktoś naruszył i moją prywatność, i moje poczucie sprawiedliwości, bezpieczeństwa. Może to frazesy, ale pod napięciem idioci kabel zostawili. A jakbym tak z dziećmi pojechała na włości…? Podejrzewam osoby, które były by do tego zdolne i wiedziały o tym gdzie sytuuje się urządzenie. Jeśli się dowiem kto to strzelę w gębę, bo policja i tak nic nie zrobi.

05.12.2012

Dnia tego, wg pisma zastanego w skrzynce na listy, stanie się. Stanie. Trwało to niemal tyle co ze stodołą. Rok cały. Boże, drugi etap do ukończenia raz podjętych decyzji. Przedsięwzięć, które powiesiłam gdzieś z boku, w odstawce z czystego egoizmu, bo wrócić na studia mi się zachciało, gdy tylko dzieci wyrosły z pieluch i nauczyły się składać zdania. Katowice zamieniłam na Wrocław. Dawną siebie zdążyłam już pogrzebać głęboko, tak by nikt mnie nie dosięgnął, choć cholera, zdarza się. I kompletnie nie wiem jak i dlaczego, komuś się to udaje. Zostaje tylko przywdziać grubszą skórę!

Tyle pierdół i gadania do siebie. O co chodzi w tytule? Otóż granice działek będących przedmiotem inwestycji, której azymutem oczywiście jest STODOŁA nabiorą mocy prawnej z dniem 5 grudnia. Czy widzę siebie w roli dewelopera? A jasne, że tak. Szkoda, że banki trochę inaczej to widzą;) Plan jednak jest. Plan będący konsekwencją szacunku do ziemi, TEJ ziemi.

Oddam abażur

Poszukuje nowego domu ten oto abażurek. Oddam więc w dobre ręce, bo lubię go sentymentalnie. Może być to abażur do lampy. Może służyć jako instrument balkonowy na którym będzie grał wiatr. Dźwięki wydaje piękne, zaręczam. U mnie na nim grał przeciąg. Wykonałam go własnoręcznie przy użyciu płatków masy perłowej. Dziurki robiłam aku i łączyłam żyłką wędkarską. Ruszt zrobiłam z rusztu grillowego od mikrofalówki:) Brzeg wykończyłam rafią (to taka informacja jakby ktoś chciał zrobić sobie sam podobny). Jeśli ktoś chętny proszę nadmienić w komentarzu (jeśli będzie więcej jak 1 komentarz wylosujemy, jak w candy;)). Oddać go chcę, gdyż nie pasuje mi teraz do mieszkania i wala mi się po kątach. I tak mi go szkoda troszkę. A losowanie jeśli będzie potrzebne niech będzie załóżmy 24 grudnia.