Inna inwestycja (niestodołowa) kolejne lampy

Dziś przedstawiam kolejne poczynione zakupy lampowe i nie tylko, brakuje mi jeszcze 3 x downlight do kuchni, dwóch kinkietów na korytarz na dole i lampy na ganek, jednak ze względu na fakt iż ganek (wykurz) będzie robiony latem i koncepcja jego może zmienić się 100 razy nie pali się i jeszcze poczeka. Pierwsza lampa kosztowała 59 zł (jeszcze jest u mnie, w tygodniu wywiozę do reszty lamp i innych sprzętów), druga 44 zł, trzecia na zdjęciu zwis kupiony w 3 egzemplarzach łącznie za nie 147 zł, ostatnia lampa  Ikeowa za 12 zł w komisie. W dalszej części, hamak-fotel do kuchnio-jadalni  za 122 zł (okropne zdjęcie, wiem i przepraszam za nie, ale hamak jest piękny, tkanina w grubym splocie, zamieszczam też zdjęcie sprzedawcy żeby był lepszy obraz tego jak będzie się prezentował), umieszczę później też zasłonki, bo dziś mają przyjść pocztą… do sypialni mojej inwestorki. Przyszły też parapety, są piękne jaśniutkie, starannie zrobione. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, zapomniałam zrobić im zdjęcie, gdyż były w innym pomieszczeniu.

Na deser wieszaki jakie zrobił u siebie nasz majster kochany. Piękne! Nieprawdaż?:)) Pozdrawiam:)

Po edycji:
Właśnie przyszedł listonosz. Przyniósł zasłony do sypialni:) Postanowiłam ich nie rozpakowywać. W skład zestawu wchodzą 2 zasłony i dwie poszewki na poduchy 50/50, całość za 90 zł z tekstyliów Ikeowych. W głównej rzeczy rozchodziło się o kolor zastany na tej tkaninie, gdyż inwestorka właśnie taką zieleń chciała zastać w sypialni, serdecznie pozdrawiam Panią, która wykonała ten zestaw:)

Wszystko razem z kosztami wysyłki 538 zł (bez parapetów o nich piałam ostatnio):)

Umieszczę jeszcze zdjęcia rzeczy, które dopełnią trawertynową łazienkę
tj mata łazienkowa, dla przyjemności stóp, które muszą przetrwać bez ogrzewania podłogowego, i w komplecie zestaw 6 częściowy łazienkowy (mata 97 zł 100/60 cm, zestaw ok122 zł). Zakupiona została też fuga epoksydowa, 4 kg za ok 140 zł. Do kompletnej łazienki brakuje jeszcze: foli w płynie, kleju do płytek, kosza na pranie, który miałby być też siedziskiem,  małego śmietnika i pojemnika na chusteczki do kompletu też bambusowego, a także wieszaka na ręczniki + wieszaka na ubrania i farby.