Candy noworoczne – KOCIAK

Obiecałam, więc jest:)
Noworoczne, błyszczące, świecące, mieniące. Z okazji Nowego Roku 2011. Z okazji rekordu wejść w dniu wczorajszym, bo bez mała 300 osób do godziny 24 w nocy. Dziękuję. A także z okazji pojawienia się u mnie w domu przecudnej urody maciorki,  której zdjęcia wrzucę na deser:)

A teraz do rzeczy:

Do wygrania jest jeden drewniany kociak, z którym wyczyniać można cuda, malować, wiązać kokardki przyczepiać kwiatki, są tacy co twierdzą, że spełnia życzenia, może nawet 7 życzeń;) Kocur ma 25 cm wysokość i do wyboru jest złoty lub srebrny. Deklarując chęć uczestnictwa w candy, w komentarzu proszę napisać jakiego koloru ma być kociak.

Za tydzień zaproszę również Was, do candy na Dzień Babci, krótkie i błyskawiczne, gdzie do wygrania będzie księga pamiątkowa z mojego sklepiczku, personalizowana i zrobiona specjalnie dla Was, w wersji lux:)

Zasady uczestnictwa w noworocznym candy kociakowym:

  1. Zgłosić chęć swojego uczestnictwa w komentarzach pod niniejszym postem;
  2. Umieścić informację o tym candy na swoim blogu, koniecznie wraz z aktywnym linkiem do mojego candy;
  3. Osoby anonimowe, nie posiadające bloga proszę o pozostawienie w komentarzu swego adresu mailowego;
  4. W komentarzu napisz kolor kota (złoty lub srebrny);

Losowanie w Walentynki:) Jakby ktoś nie wiedział, albo wiedział, tylko nie obchodzi takowego dnia podaję datę: 14.02.2011 roku


Kotki mają swoje charakterki: Złoty – władczy i dominujący, rozsądny, zdystansowany, Srebrny – wariat, łobuziak, zadziora, optymista i ciapek 😉 Oceńcie sami 🙂

A oto moja maciorka. Zajmuje teraz reprezentatywne miejsce w mieszkaniu. Dostałam od Mikołaja jako rekompensatę za praktyczne upominki:)  Ma 35 cm długości i 25 cm wysokości w kłębie;)  Bystre, choć w pewien sposób oportunistyczne, hym… spojrzenie.