palnik

Panie, Panowie, uważajcie gdy gotujecie bigos… ale o tym za chwilę. Tragikomicznych sytuacji uniknąć się nie da,  i na ukojenie nerwów kiedy to zlewozmywak dwukomorowy z syfonem w komplecie  przy rozpakowaniu w wigilię (kiedy za chwilę będzie potrzebny w stanie gotowości bojowej) pasuje do owego jak pasztetowa do mydła, bo ktoś zapakował do jednokomorowego… no więc, na ukojenie nerwów można sprawić sobie taki o to „oryginalny” obraz do powieszenia gdzie bądź, arcydzieło w 3D, za jedyne 114,95 zł.
A z tym bigosem… proszę, cóż to może wyrządzić waszej bogu ducha winnej kuchence. Takich rzeczy to Kicior jeszcze nie widział.
Rada: jak już się kupuje coś na ostatnią chwilę lustrować każdy element zestawu. To właściwie jedyne  niespodziewajki całego remontu. A z syfonem po raz kolejny nieoceniony okazał się wujek z zestawem uszczelek i stertami rur, kolanek, złączek,… . 

  • to i tak mało niespodziewajek! a bigos to z czego był????

  • 🙂 a cholera wie co to teraz do wędlin ‚bigosowych’ dodają:D

  • A jedliście ten bigos?

  • no ba. Właśnie idę reklamować kuchenkę bo chyba to do palników dodać czegoś takiego zapomniano:)

  • Anonymous

    …Boze, jaki koszmarek- to chyba z przeznaczeniem do drewutni dla niegrzecznych dzieciakow. Gwarantuje szybki rachunek sumienia, poprawe i … traume do konca zycia. Ceny nie bede komentowac!!!!!Pozdrawiam
    Ania z Burscheid